Kuchár / pomocný kuchár

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacodmeny, príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- je priamo podriadený šéfkuchárovi
- príprava jedál na základe objednávok
- príprava a varenie miestnej a medzinárodnej kuchyne
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- aranžovanie a dekorovanie jedál tesne pred podávaním
- používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov HACCP a zásad, zodpovednosť za čistotu kuchyne

- ubytovanie a strava
- vstupy do Vodného a Saunového sveta

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na výberový pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky praxe

www.spa.sk
Kúpele Rajecké Teplice patria medzi najkrajšie a najznámejšie kúpele na Slovensku. SPA REHAB CLINIC je špičkovo vybavené rehabilitačné centrum, v ktorom sa náš zdravotnícky tím venuje prevencii a liečbe bolestivých stavov pohybového aparátu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1648057  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac