Čašník, čašníčka

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Miesto práce
Rajecké Teplice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novo vytvoreného konceptu gasto oddelenia hľadáme nové tváre.Pokiaľ máte chuť ukázať svoje schopnosti a znalosti v prosperujúcej spoločnosti, byť súčasťou mladého kolektívu, spoločne tvoriť obraz vyššej gastronómie,pracovať v štýlovej reštaurácii alebo miešať koktejly v barovom prostredí obklopený niekoľkými bazénmi, príďte k nám.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 750,-Eur

Ponúkame zamestnanecké benefity, osobné ohodnotenie, možnosť vzdelávať sa pomocou kurzov ukončených cerifikátom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronomia prax v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Skúsenosti s prácou v hoteli alebo reštaurácií aspoň 2 roky
Snaha o poskytovanie kvalitného servisu
Vysoká orientácia na zákazníka

Slovenské liečebné kúpeľe-Rajecké Teplice hľadajú do novo vytvoreného konceptu gastro oddelenia nové tváre. Pokiaľ máte chuť ukázať svoje schopnosti a znalosti v prosperujúcej spoločnosti, byť súčasťou mladého kolektívu, spoločne tvoriť obraz vyššej gastonómie, pracovať v štýlovej reštaruácii, príďte k nám

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Panenská 33
811 03 Rajecké Teplice
ID: 1501605   Dátum zverejnenia: 15.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750,-Eur