Hlavný mechanizátor – Oblasť Prešov

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadi výrobné procesy pre racionálnu vyťažiteľnosť výrobných zariadení,
- riadi a kontroluje zamestnancov zverených stredísk, efektívne rozdeľuje prácu s cieľom zabezpečiť kvalitné služby internému zákazníkovi,
- zabezpečuje prevádzku výrobných poľnohospodárskych systémov,
- rieši technologické a technické problémy súvisiace s prevádzkou poľnohospodárskej techniky a využívaním výrobných technológií v rastlinnej a živočíšnej výrobe so zreteľom na kvalitu produkcie, znižovanie výrobných nákladov a ochranu životného prostredia,
- aplikuje dopravné, manipulačné, energetické zariadenia a automatizované systémy v rastlinnej a živočíšnej výrobe,
- organizuje postupy a metódy hospodárenia a šetrenia s materiálmi a energiou vo výrobe v súlade s ekonomickými a environmentálnymi požiadavkami,
- dohliada na údržbu, servis, životnosť a prevádzkyschopnosť strojov a výrobných zariadení,
- zabezpečuje obsluhu poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení pre potreby podniku,
- zabezpečuje údržbu a opravy poľnohospodárskej mechanizácie, strojných zariadení, stavebných objektov a zodpovedá za údržbu areálov podniku,
- zabezpečuje kontrolu a evidenciu poľnohospodárskej mechanizácie a strojných zariadení,
- spracúva a sleduje ročný plán opráv, údržby a investičný plán,
- úzko spolupracuje s výrobným manažérom oblasti,
- zabezpečuje ostatné činností v zmysle organizačného poriadku,
- kontroluje kvalitu a kvantitu vykonaných služieb a techník,
- dodržiava nariadenia vedenia, zabezpečuje operatívne úlohy a iné administratívne práce podľa pokynov vedenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania / mechanizácia / strojníctvo/ poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky riadenia oblasti v zmysle zadania

- výborné organizačné schopnosti a komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- zodpovednosť a samostatnosť
- mobilita

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3988659  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac