Manažér

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 500 EUR/mesiacMzda bude upresnená na pracovnom pohovore a bude zodpovedať skúsenostiam kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unikátny projekt Slovenské farmárske, družstvo vznikol pred siedmymi rokmi za účelom vytvorenia silného partnerstva medzi vybranými podnikmi poľnohospodárskej prvovýroby na Slovensku, ktorého cieľom je zabezpečiť ich dlhodobú a udržateľnú prosperitu a finančnú stabilitu.
Sme jedna z najväčších slovenských poľnohospodárskych skupín. Do poľnohospodárstva zavádzame moderné systémy riadenia.
V súčasnej dobe prevádzkujeme 17 poľnohospodárskych podnikov a obhospodarujeme viac ako 25.000 ha poľnohospodárskej pôdy od Záhoria po Šariš.
Neustále rastieme a práve preto neustále hľadáme nové talenty, v rámci celého Slovenska.
Ak si ambiciózny, dravý, ochotný tvrdo pracovať, motivuje Ťa najmä dosiahnutie cieľa a si odborník v oblasti výroby, techniky, riadenia procesov, riadenia projektov, financií alebo ekonomiky a máš ambíciu kreatívne pracovať pre náš projekt, hľadáme práve TEBA! Kontaktuj nás a spoj svoj manažérsky profesionálny život so Slovenským farmárskym, družstvom.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, poľnohospodárske

Vodičský preukaz

B

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3916627  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac