Agronóm PD v Kluknave

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Kluknava, Gelnica
Termín nástupu
DOHODOU
800 EUR/mesiacvýška základnej mzdy sa odvíja od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie agronomickej evidencie
- participácia na príprave investícii
- riadenie strediska rastlinnej výroby
- príprava osevného plánu
- spolupráca s hlavným agronómom skupiny Slovenské farmárske, družstvo
- participácia na testovaní osív, hnojív, chémie
- zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov

- dobrý kolektív a profesionálny tím
- atraktívna, perspektívna oblasť pôsobenia
- stabilná a kontinuálne rastúca spoločnosť
- zavádzané a aplikované najmodernejšie technológie v oblasti rastlinnej výroby

Mzda je tvorená zo základnej zložky, ktorá je uvedená vyššie a variabilnej zložky, ktorá je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov.

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo/ prvovýroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý má rád pôdu a rozumie jej potrebám. Zároveň disponuje:
- vynikajúce organizačné schopnosti
- schopnosť správne stanoviť priority a vyžadovať ich plnenie
- komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť a proaktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- práca s PC na užívateľskej úrovni.
Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ostatné skupiny sú výhodou.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3912562  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac