Mechanizátor rastlinnej a živočíšnej výroby

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Čierny Balog, Brezno
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a zabezpečovanie bežnej prevádzky zverenej techniky na poľnohospodárskom družstve: traktory, prípojné zariadenia a vozového parku: osobné a nákladné vozidlá
- zodpovednosť za údržbu, servis a opravy techniky
- zodpovednosť za plnenie príslušných legislatívnych povinností: PZP, STK, revízie, úradné kontroly
- vedenie súvisiacej administratívnej agendy, evidencie a skladu náhradných dielov
- organizovanie prác na poli

Mzda je tvorená zo základnej zložky, ktorá je uvedená vyššie a z variabilnej zložky, ktorá je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov.
Pre ambiciózneho manažéra ponúkame príležitosť pre sebarealizáciu, možnosť participovať na budovaní podniku, pôsobiaceho v oblasti poľnohospodárskej prvovýroby.
Ponúkame kvalitné odborné zaškolenie a materiálne zázemie:
- služobný mobil
- notebook
- veľmi dobrý kolektív a profesionálny tím.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

- výborné technické a mechanické zručnosti
- chuť prijímať a zdolávať nové výzvy
- výborné organizačné schopnosti
- schopnosť vedieť sa zorientovať v novej problematike
- schopnosť práce v tíme a vedenia ľudí

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3906248  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac