Administratívny referent

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Veselé
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800,- € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečenie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska
administratívna a organizačná podpora jednotlivých zložiek manažmentu
spravovanie a dohľad nad dodržiavaním termínov členov manažmentu
nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia, vybavenia kancelárií a iného tovaru potrebného pre chod firmy
vybavovanie telefonickej, e-mailovej a listovej komunikácie
komunikácia s internými, externými partnermi a jednotlivými oddeleniami spoločnosti
evidencia firemnej korešpondencie a archivácia dokumentov
príprava a aranžovanie stretnutí/ porád interných i externých skupín, účasť na nich a starostlivosť o návštevy
evidencia a vystavovanie faktúr, podpora účtovného oddelenia, skenovanie a nahrávanie faktúr do účtovného software a realizácia úhrad
príprava podkladov pre mzdy (dochádzka, PN, dovolenky, neprítomnosť)
vedenie agendy osobných údajov
správca dochádzkového systému RON
agenda stravovania zamestnancov (stravné lístky, olovranty, zrážky)
pokladňa, práca s hotovosťou a ceninami

stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej firmy
stanete sa súčasťou firmy rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu

Hľadáme šikovného, flexibilného človeka, ktorý sa vie rýchlo zorientovať a reagovať v rôznych, niekedy aj problémových a stresových situáciách.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
• výborné komunikačné schopnosti
• schopnosť zorganizovať a naplánovať si svoj pracovný čas
• odolnosť voči stresu
počítačové zručnosti /Word, Excel, Outlook/

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3797451  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,- € mesačne brutto