Administrátor IT junior

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 100,- € mesačne brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• inštalácia , údržba, evidencia (priradenie, vyradenie) nákup hardwaru, PC, notebookov, tlačiarní, multifunkčných zariadení, kamer, wifi, switch, kabeláž a iných zariadení
• správa a dohľad zálohovacích SW (klientske aj serverové), pravidelná kontrola zálohovacích úloh, nastavovanie zálohovacích úloh, ich úpravy podľa zadania., obnova dát zo záložných médií
• správa PC a notebookov - zabezpečenie funkčnosti PC a notebookov po hardwarovej i softwarovej stránke a prístupu na sieť, inštalácie nových programov, podpora, endpoint security pre zamestnancov a pripadne externých používateľov
• inštalácie, správa a podpora sieťových prvkov prvkov štruktúrovanej kabeláže (switches, routers) - WIFI, LAN/WAN; návrh a optimalizácia existujúcej sieťovej infraštruktúry, monitoring prevádzky a funkčnosti
• inštalácia a konfigurácia tlačiarní, multifunkčných zariadení, stolových počítačov, notebookov, skenerov a iných zariadení
• príprava a prevedenie aktualizácií SW, OS
• monitoring prevádzky a funkčnosti
• správa systémov a siete Windows domén – správa účtov, DNS, DHCP
• správa externých cloudových služieb
• správa siete, konfigurácie routerov
• kontrola a údržba sieťových zdrojov dát
• správa IP adries a evidencia IT vybavenia, zmien
• inštalácia a správa systémov a vybraných aplikácií
• podpora používateľov riešenie ich problémov, tlačiarne, inštalácia staníc hw a sw, antivírusová ochrana / helpdesk
• podpora užívateľov cez mail, telefón, helpdesk, hardware, software Windows, Linux, Android, Apple. ...
• správa Vmware infraštruktúry – vytváranie virtuálnych strojov, zálohovanie, obnova, sieťová bezpečnosť
• podpora pri nástupe nových zamestnancov – zaučenie a vysvetlenie základného fungovania v rámci IT oblasti
• technická podpora pre naše pobočky formou telefonickej komunikácie , alebo vzdialenej správy
• evidencia technických problémov v ticketovacom systéme a ich riešenie

Naše očakávania na Vás
Na odbor IT hľadáme „Administrátor IT junior“ so skúsenosťami v oblasti operačných systémov, správy sieťovej infraštruktúry a HW.
• kontakt s dodávateľmi v oblasti IT riešení
• vzdialená správa pracovných staníc, notebooov, tlačiarní, serverov atď.
• správa PC a notebookov - zabezpečovať funkčnosť PC a notebookov po hardwarovej i softwarovej stránke a prístupu na sieť, inštalácie nových programov, podpora, endpoint security pre zamestnancov a pripadne externých používateľov
• technická podpora pre interných používateľov

stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej firmy
stanete sa súčasťou firmy rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
skúsenosti s monitorovacími nástrojmi výhodou
pracujete prevážne z domu, s občasným vycestovaním na podniky v rámci skupiny SFD po celom Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie technického smeru/ informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• znalosť sieťovej problematiky (LAN/WAN siete, VLAN)
• skúsenosti s administráciou Windows Server, Active Directory, DNS, DHCP
• skúsenosti s Vmware
• skúsenosti s automatizáciou IT procesov
• skúsenosti so schvaľovaním a navrhovaním dizajnu WAN/LAN infraštruktúry
• znalosti v oblasti administrácie MSSQL, Postgres, serverov a diskových polí
• znalosti v oblasti sieťových technológií (TCP/IP, Routing/Switching, VoIP, Wifi)
• vysoká odbornosť v MS Office

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3797445  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100,- € mesačne brutto