Účtovník – účtovníčka skladového hospodárstva

Slovenské farmárske, družstvo

Miesto práce
Dačov Lom
Termín nástupu
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia skladových pohybov
- evidencia prírastkov a úbytkov zvierat
- príprava podkladov a vystavovanie faktúr
- spolupráca pri príprave podkladov k dotáciám
- spracovanie inventarizácie skladov
- spracovanie štatistických výkazov
- iné úlohy súvisiace s danou pozíciou podľa potrieb spoločnosti
- komunikácia s ostatnými účtovníkmi a zamestnancami v skupine

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda 900 Eur brutto / mesačne + variabilná časť mzdy na základe dosiahnutých výsledkov

Môžeme sa pochváliť:
- dobrým kolektívom a profesionálnym tímom
- veľmi zaujímavou oblasťou pôsobenia
- stabilnou a rastúcou spoločnosťou s možnosťou stále vyvíjať niečo nové.

Ponúkame Vám:
- priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé platové ohodnotenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné / ekonomické

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy

Z osobnostných predpokladov vítame zodpovednosť, dôslednosť, dodržiavanie termínov, systematickosť v práci, proaktivitu, tímového ducha, spoľahlivosť, samostatnosť. Samozrejmosťou je základná orientácia sa v súvisiacej legislatíve (znalosť účtovných a daňových predpisov).

Slovenské farmárske, družstvo združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku. Hospodárime na viac ako 25.000 hektároch pôdy v rôznych podmienkach a v našich dcérskych spoločnostiach zamestnávame približne 600 zamestnancov. Sme jedným z lídrov v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku.
Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Galvaniho 7/A
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3756423   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 900 Eur brutto / mesačne + variabilná časť mzdy na základe dosiahnutých výsledkov