Controller

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava finančných analýz a kalkulácií výrobného charakteru
- Spolupráca s účtovným oddelením organizácie
- Vypracovanie finančných reportov (správ) a prehľadov pre management
- Kontrola plnenia obchodno-finančného plánu a rozpočtu nákladov organizácie
- Porovnávanie súčasného stavu plnenia finančného plánu s plnením v rovnakom období predchádzajúceho roku
- Tvorba metodiky finančnej kontroly, smerníc a pokynov pre účtovníctvo, evidenciu a rozpočty
- Prezentácia a argumentácia návrhov riešení vzniknutých nedostatkov
- Nastavovanie a koordinácia finančných procesov organizácie
- Návrhy riešení a doporučení z pohľadu korporátneho riadenia
- Spolupráca na individuálnych projektoch implementácií softwarov a harmonizácií účtovných postupov a procesov na podnikoch v skupine
- Ad-hoc finančné analýza
- Datamining
- Ostatné: plnenie pridelených úloh nadriadeného

Sme spoločnosť, ktorá má viacero dcérskych podnikov. Keďže sa rozširujeme o ďalšie podniky, ktoré sú pod našou organizačnou a ekonomickou kontrolou, ponúkame priestor skúseným controllerom podieľať sa na budovaní nášho profesionálneho tímu. S pozíciou je spojené aj občasné cestovanie.

Sme radi, že sa môžeme pochváliť:
- dobrým kolektívom a profesionálnym tímom
- zaujímavou oblasťou pôsobenia
- stabilnou a rastúcou spoločnosťou s možnosťou stále vyvíjať niečo nové

Ponúkame Vám:
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé platové ohodnotenie

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
HELIOS - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Z osobnostných predpokladov uvítame zodpovednosť, dôslednosť, dodržiavanie termínov, systematickosť v práci, proaktivitu, tímového ducha, spoľahlivosť, samostatnosť a neznalosť výrazu "nedá sa“. Ak ste aktívny šofér a ľavou zadnou zvládate stresové situácie, je to pre Vás iba ďalšie plus. Výhodou je ovládanie Power BI na pokročilej úrovni.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3689364  Dátum zverejnenia: 16.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac