Hlavný zootechnik

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Veselé
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
1.200 € základ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinovanie prevádzkovej činnosti živočíšnej výroby
- dohľad nad dodržiavaním technologických postupov
- vedenie prevádzkovej dokumentácie
- komunikácia so štátnymi inštitúciami, rôznymi kontrolnými orgánmi (PPA, CEHZ, RVPS, ÚKSUP atď.)
- kontrola činnosti podriadených pracovníkov
- sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných zvierat
- úzka spolupráca s ostatnými subjektmi v rámci holdingu

Súčasťou pracovnej pozície sú:
- služobné auto
- služobný mobil
- notebook
- veľmi dobrý kolektív a profesionálny tím
- stabilná a kontinuálne rastúca holdingová spoločnosť.

Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde môžete uplatniť svoje vedomosti a kreativitu
- priestor na sebarealizáciu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosti ubytovania
- príspevok na DDS.

Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom na adresu: [email protected].

Pozíciu obsadzujeme pre poľnohospodársky podnik, úspešne pôsobiaci v oblasti prvovýroby.

Celková odmena je závislá od skúseností kandidáta a systém ročnej odmeny upresníme na osobnom pohovore s pozvaným uchádzačom.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

živočíšna výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
HELIOS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kolegu, ktorý má rád svoju prácu a sleduje najnovšie trendy v oblasti živočíšnej výroby.
Dôležité na danej pozícii sú:
- zodpovednosť a flexibilita
- pozitívny vzťah k zvieratám
- manažérske zručnosti.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3616424  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.200 € základ / mesiac