Dojič / Dojička

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Veselé
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4 € hodina + úkolová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o hovädzí dobytok, umývanie a čistenie dojárne a dojníc.
Starostlivosť o dojacie a uskladňovacie zariadenie na mlieko.

- dobrý kolektív a profesionálny tím
- atraktívna, perspektívna oblasť pôsobenia
- stabilná spoločnosť
- mzdové ohodnotenie je tvorené základnou hodinovou sadzbou v kombinácii s úkolovou sadzbou a v priemerné zárobky na danom mieste dosahujú 1.000 brutto/mesačne
- zabezpečenie ubytovania
- príspevok na DDS

Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom na adresu: [email protected], alebo kontaktujte priamo Hlavnú zootechničku pani Ing. Zuzanu Urbanovskú na čísle +421 905 829 739.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegyňu / kolegu , ktorý má pozitívny prístup k zvieratám.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3543728  Dátum zverejnenia: 7.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 € hodina + úkolová mzda