Oblastný referent pôdneho fondu - Považie

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ASAP
950,- € Brutto/ mesiac + odmeny v zmysle odmeňovacieho systému spoločnosti + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- evidencia nájomných zmlúv v IT programe evidencie zmlúv,
- aktualizácia a udržiavanie aktuálneho stavu evidencie nájomných zmlúv v IT programe po zmenách v nájomných zmluvách,
- vypracovanie nájomných zmlúv podľa vzorov generovaných z IT programu,
- distribúcia nájomných zmlúv na podpis prenajímateľom a vedeniu spoločnosti,
- vypracúvanie dodatkov k nájomným zmluvám podľa vzniknutej situácie (napr. zmena vo výmere, zmena údajov v katastri nehnuteľností, úmrtie prenajímatelia a prechod pozemkov na dedičov),
- vedenie rokovaní s prenajímateľmi o podmienkach nájomnej zmluvy,
- aktívny manažment zaslaných zmlúv,
- evidencia a vyplácanie nájomného v lehotách podľa nájomnej zmluvy,
- zmapovanie hraníc užívaných pozemkov - LPIS /konzultácia s agronómom/,
- príprava podkladov k dani z nehnuteľností,
- vypracovanie kúpnych zmlúv, dodatkov ku kúpnym zmluvám z dôvodu opravy a komunikácia s predávajúcim, zabezpečenie podpísania dodatkov a potrebných dokumentov od predávajúceho (plnomocenstvo, a pod.),
- sledovanie zmien na LV , ktoré sú dôležité pre spoločnosť,
- udržiavanie kontaktu s väčšími vlastníkmi pôdy a budovanie vzťahov s kľúčovými prenajímateľmi pôdy,
- osobná, telefonická a e-mailová komunikácia s majiteľmi pôdy,
- úzka spolupráca s agronómom,
- návrh stratégie cien nájmov a nákupov poľnohospodárskej pôdy,
- procesné riadenie referentov pôdneho fondu v jednotlivých podnikoch v skupine,
- sledovanie konkurencie v záujmových katastroch a ich nákupy pôdy,
- zabezpečenie správy pôdneho fondu v špecializovanom informačnom systéme,
- zodpovednosť za správne nastavenie a funkciu špecializovaného informačného systému,

- veľmi zaujímavá a perspektívna oblasť odborného pôsobenia,
- stabilná, neustále rastúca spoločnosť,
- spoločenské akcie,
- školenia a naturálne odmeny.

Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde je možné uplatniť svoje vedomosti, kreativitu a osobnosť,
- priestor na sebarealizáciu,
- zaujímavé ohodnotenie v zmysle odmeňovacieho systému spoločnosti,
- systém školení a kontinuálneho zvyšovania kvalifikácie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu [email protected]. V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Po vyhodnotení prihlášok budeme kandidátov informovať o ďalšom postupe. Keďže ide o kľúčovú pozíciu pre spoločnosť, výberové konanie bude viac kolové, pričom do 1. kolo výberového konania budú prizvaní len uchádzači vyhovujúci požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia, poľnohospodárstvo, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovedný a precízny prístup k práci
- tímový hráč a vysoká odolnosť voči stresu
- samostatnosť a proaktívny prístup
- ochota učiť sa nové poznatky v sektore
- znalosť informačného systému SKEAGIS výhodou

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3521607  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,- € Brutto/ mesiac + odmeny v zmysle odmeňovacieho systému spoločnosti + benefity