Agronóm

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Jánovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 € brutto / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie strediska rastlinnej výroby v AGROCHOVE Jánovce a časť agendy v PD Mengusovce
- riadenie úseku mechanizácie
- príprava osevného plánu
- úzka spolupráca s hlavným agronómom skupiny
- participácia na testovaní osív, hnojív, chémie
- zodpovednosť za dosahovanie naplánovaných parametrov

- výborný kolektív a profesionálny tím
- atraktívna, perspektívna oblasť pôsobenia
- stabilná a kontinuálne rastúca spoločnosť
- mobilný telefón
- zavádzané a aplikované najmodernejšie technológie v oblasti rastlinnej výroby
- možnosti vhodného ubytovania v blízkom okolí.
Ponúkame Vám:
- samostatnú prácu, kde môžete uplatniť svoje vedomosti a kreativitu
- priestor na sebarealizáciu
- zaujímavé platové ohodnotenie

Svoje životopisy, prosím, zasielajte e-mailom na adresu: [email protected].
Ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo / agronóm

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý má rád pôdu a rozumie jej potrebám. Zároveň disponuje:
- vynikajúce organizačné schopnosti
- schopnosť správne stanoviť priority a vyžadovať ich plnenie
- komunikačné schopnosti
- tímový hráč
- samostatnosť a proaktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- ochota učiť sa nové poznatky v sektore.
Podmienkou je vlastniť vodičský preukaz skupiny B, ostatné skupiny sú výhodou.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3454893  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € brutto / mesiac