Výrobný manažér pre oblasť severo-východ

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
DOHODOU
2.000 € základ / mesiac + odmeny na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s pozitívnym prístupom k poľnohospodárskej prvovýrobe - ideálne aj relevantnými skúsenosťami v oblasti poľnohospodárstva, resp. potravinárstva, s preukázateľnými skúsenosťami v manažmente ľudských zdrojov a nastavovaním výrobných procesov.
Vašou úlohou bude:
- podieľanie sa na zveľaďovaní podnikov, pôsobiacich v poľnohospodárskej prvovýrobe v regióne severo-východného Slovenska (cca 5 podnikov)
- riadenie a optimalizácia výrobných a technických procesov
- spoluzodpovednosť za implementáciu stratégie, tvorbu a plnenie biznis plánov pre zverené podniky
- aktívna spolupráca s finančným manažérom oblasti a s vedúcimi jednotlivých podnikov
- spolupráca na riadení významných projektov v rámci holdingu.

Pre profesionálneho a ambiciózneho manažéra jedinečná príležitosť na sebarealizáciu, možnosť participovať na budovaní progresívnej skupiny podnikov poľnohospodárskej prvovýroby.
Kvalitné odborné a materiálne zázemie, motivačné ohodnotenie.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e- mailovú adresu [email protected] .
V texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, potravinárstvo, technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúce skúsenosti s uplatňovaním progresívnych nástrojov riadenia výroby, s projektovým riadením, riadením ľudských zdrojov a s manažmentom zmien - podmienkou.
Dynamická, komunikatívna osobnosť s organizačnými schopnosťami a chuťou dosahovať skvelé výsledky vo výnimočnej firme.
Nemecký alebo Anglický jazyk - výhodou, nie je však podmienkou.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3437676  Dátum zverejnenia: 2.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000 € základ / mesiac + odmeny na základe dosiahnutých výsledkov