Samostatný /komplexný, odborný/ účtovník - účtovníčka

Slovenské farmárske, družstvo

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Asap
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti /okrem miezd/,
- účtovanie došlých a vystavených faktúr, bankových výpisov, pokladničných dokladov, interných dokladov, evidencia dlhodobého majetku,
- účtovanie náročnejších účtovných operácií,
- kontrola účtovných dokladov po formálnej a vecnej stránke,
- kontrola a inventarizácia účtov,
- správa daní, zostavenie daňových priznaní,
- zostavenie účtovnej závierky,
- spracovanie štatistických výkazov,
- komunikácia s ostatnými účtovníkmi a zamestnancami v podnikoch v skupine,
- ponúkame odbornú a metodickú podporu skúsených ekonómov,
- komunikácia s auditorom.

Sme radi, že sa môžeme pochváliť:
- dobrým kolektívom a profesionálnym tímom
- zaujímavou oblasťou pôsobenia
- stabilnou a rastúcou spoločnosťou s možnosťou stále vyvíjať niečo nové

Ponúkame Vám:
- príjemné pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé platové ohodnotenie

Svoje životopisy zasielajte emailom na adresu: kariera@slovenskefarmarske.sk

Sme spoločnosť, ktorá má viacero dcérskych podnikov. Keďže sa rozširujeme o ďalšie podniky, ktoré sú pod našou organizačnou a ekonomickou kontrolou, ponúkame priestor skúseným účtovníkom podieľať sa na budovaní nášho ekonomického oddelenia. Konkrétna pozícia účtovníka sa týka účtovania podnikov na východnom Slovensku, s čím je spojené aj občasné cestovanie (1-2 x do mesiaca).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné / ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Z osobnostných predpokladov uvítame zodpovednosť, dôslednosť, dodržiavanie termínov, systematickosť v práci, proaktivitu, tímového ducha, spoľahlivosť, samostatnosť a neznalosť výrazu "nedá sa“. Samozrejmosťou je orientácia sa v súvisiacej legislatíve (znalosť účtovných a daňových predpisov). Ak ste aktívny šofér a ľavou zadnou zvládate stresové situácie, je to pre Vás iba ďalšie plus.

Slovenské farmárske, družstvo združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku. Hospodárime na viac ako 25.000 ha v rôznych podmienkach a v našich dcérskych spoločnostiach zamestnávame približne 600 zamestnancov. Sme jedným z lídrov v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku.
Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Galvaniho 7/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Hirländerová
Tel.: +421918983395
E-mail: poslať životopis
ID: 3283870   Dátum zverejnenia: 11.1.2018