Projektant plynového hospodárstva

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Továrenská, Tlmače
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacDohoda o mzde je možná podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná komunikácia s projekčným tímom technologickej časti energetických zariadení – kotle, elektrárne , teplárne, spaľovne odpadov
- vypracovanie dopytov pre plynové hospodárstvo (horáky parných a horúcovodných kotlov, armatúrové stanice horákov, atď.) ,
- vyhodnocovanie cenových ponúk od potenciálnych dodávateľov plynového hospodárstva.,
- Samostatná tvorba všetkých stupňov projektovej dokumentácie plynového hospodárstva v rámci kotolne a mimo kotolne(projektové štúdie, projekty pre stavebné povolenie, realizačné projekty)
- kontrola rozsahu a kvality prevedenia hmotnej dodávky subdodávateľom plynového hospodárstva,
- koordinácia a komunikácia so subdodávateľmi, dodávajúcimi pre SES hmotné dodávky plynového hospodárstva počas realizácie daného diela,
- kontrola termínov plnenia subdodávateľov plynového hospodárstva daného diela,
- claimová agenda(naviac a menej práce), voči subdodávateľom plynového hospodárstva a voči konečnému zákazníkovi.

- dynamická a pestrá práca.
- možnosť odborného rastu a vzdelávania (adaptačný proces, interné školenia, účasť na externých seminároch v SR a ČR, webináre, pravidelné vzdelávanie).
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- platené voľné dni nad rámec zákona
- firemné stravovanie
- fin. odmena pri životnom jubileu, prípadne iných udalostiach
- rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
- pracovná doba 8 hodín denne

Každého uchádzača žiadame o zaslanie profesného životopisu(CV), kde bude uvedené medzi inými aj nasledovné:
- stredoškolské a vysokoškolské vzdelanie uchádzača(uviesť aj obor a odbor)
- časový priebeh profesnej praxe až do dnes(kde pôsobil uchádzač a čo bola jeho náplň práce).
- uviesť konkrétne činnosti ktorými sa uchádzač zaoberal a ich časové trvanie počas svojej profesnej praxe, z ktorých budú zrejmé skúsenosti daného uchádzača,
- realizované projekty ktoré realizoval, alebo ktorých súčasťou bol počas svojej profesnej praxe,
- uviesť pozície na ktorých uchádzač pracoval počas svojej profesnej kariéry,
- uviesť miesto a čas pôsobenia uchádzača v mieste výstavby, či už na Slovensku alebo v zahraničí, počas svojej profesnej kariéry,
- uviesť v CV aj prípadné oprávnenia, osvedčenia, autorizácie ktoré uchádzač vlastní,
- uviesť v CV aj prípadné školenia ktorých sa uchádzač zúčastnil počas svojej profesnej praxe,
- uviesť v CV svoje jazykové schopnosti a ich úroveň,
- uviesť v CV svoje počítačové zručnosti a ich úroveň,
- uviesť v CV prípadné iné zručnosti a schopnosti,
- uviesť aspoň dve (ak pracoval na dvoch a viac pracoviskách, firmách)kontaktné údaje spoločností resp. osôb, kde by sme si mohli overiť hore požadované skúsenosti uchádzača
Práca ktorú ponúkame si vyžaduje občasné cestovanie, či už v rámci Slovenska, tak aj do zahraničia, do miest realizácie projektov.
Vopred ďakujeme za zaslanie žiadosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
word - Mierne pokročilý
CAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

tímová spolupráca,
komunikačné zručnosti
schopnosť čítať výkresy
predchádzanie a riešenie problémov počas realizácie projektov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

• Slovenské energetické strojárne (SES a.s.) je spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky s viac ako 70-ročnými skúsenosťami sa venujú dodávkam kotlov, energetických celkov, znižovaniu emisií a dodávkam na kľúč pre elektrárne, teplárne, HRSG a spaľovne na Slovensku, v Česku, Nemecku, Slovinsku, Kube, a ďalších viac ako 50tich štátov po celom svete najmä však v Európe a Južnej Amerike.
• V spoločnosti SES vypracovávame detail design založený na vlastných tepelných, hydrodynamických, pevnostných výpočtoch a modelovaní. U nás nájdete kompletný procesný inžiniering, konštrukciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, uvedenie do prevádzky, vrátane záručného a pozáručného servisu.
• Od marca 2017 je majoritným akcionárom SES a.s. spoločnosť EP Industries a.s., ktorá patrí medzi najvýznamnejšie priemyselné zoskupenia v Českej republike. Zahŕňa viac ako 40 výkonných spoločností pôsobiacich v segmentoch energetického strojárstva, dopravnej infraštruktúry, automobilového priemyslu, odpadového hospodárstva a strojárstva.
• Viac informácii o spoločnosti: www.ses.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4321461  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac