Projektant

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacmožnosť dohody podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatne vypracováva a koordinuje projektovú dokumentáciu technických stavieb -technologických zariadení v súlade s platnými normami a predpismi;
vypracováva dispozičné projekčné riešenia energetických technologických zariadení s cieľom zabezpečiť nadväznosť projekčných a konštrukčných činností;
zabezpečuje koordináciu a nadväznosť jednotlivých zariadení na hraniciach dodávky.

• skvelý tím, know-how a vysokokvalifikovaní zamestnanci vás inšpirujú k zaujímavým výzvam a rastu vo vašej kariére;
• príležitosť tvoriť a pracovať s najmodernejšími technológiami a v rôznych krajinách sveta;
• pracovná doba 7,5 hodiny;
• pružná pracovná doba;
• dynamická a pestrá práca;
• možnosť odborného rastu a vzdelávania;
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier);
• fin. odmena pri životnom jubileu;
• dodržiavanie výplatného termínu;
• rekreácia pre deti zamestnancov (letný tábor), príspevok na rekreáciu v zmysle platnej legislatívy.
•firemné stravovanie , doplatok pre zamestnanca 1€.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe poslaných životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
AutoCAD Plant 3D - Mierne pokročilý
Autodesk Inventor - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné zručnosti;
tímová spolupráca;
riešenie problémov.
chuť učiť sa nové veci.
logické myslenie
zmysel pre detaily.

• Slovenské energetické strojárne (SES a.s.) je spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky s viac ako 70-ročnými skúsenosťami sa venujú dodávkam kotlov, energetických celkov, znižovaniu emisií a dodávkam na kľúč pre elektrárne, teplárne, HRSG a spaľovne na Slovensku, v Česku, Nemecku, Slovinsku, Kube, a ďalších viac ako 50tich štátov po celom svete najmä však v Európe a Južnej Amerike.
• V spoločnosti SES vypracovávame detail design založený na vlastných tepelných, hydrodynamických, pevnostných výpočtoch a modelovaní. U nás nájdete kompletný procesný inžiniering, konštrukciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, uvedenie do prevádzky, vrátane záručného a pozáručného servisu.
• Od marca 2017 je majoritným akcionárom SES a.s. spoločnosť EP Industries a.s., ktorá patrí medzi najvýznamnejšie priemyselné zoskupenia v Českej republike. Zahŕňa viac ako 40 výkonných spoločností pôsobiacich v segmentoch energetického strojárstva, dopravnej infraštruktúry, automobilového priemyslu, odpadového hospodárstva a strojárstva.
• Viac informácii o spoločnosti: www.ses.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4261032  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac