Hľadáme šikovného prevádzkového Elektrikára

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva pravidelné prehliadky a údržbu elektrických častí strojov a zariadení podľa stanoveného plánu.

Operatívne odstraňuje chyby na elektrických častiach strojov a zariadeniach podľa potreby prevádzky.

Vykonáva kalibrácie zváracích zariadení a revízie elektronáradia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800€ Brutto v závislosti od počtu odpracovaných hodín v mesiaci

  • štrvťročné odmeny
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • platené voľné dni nad rámec zákona (deň Energetikov, sťahovanie, pohreb a pod.)
  • stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom 0,83€)
  • fin. odmena pri životnom jubileu, prípadne iných udalostiach
  • pracovná doba 8 hodín denne (6:45-14:45h)
  • rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
  • výplata vždy do 11. dňa v mesiaci

Stačí zaslať stručný životopis so základnými informáciami o prac. skúsenostiach a kontakt na Vás.Vopred ďakujeme za zaslanie životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

Trpezlivosť, zmysel pre detail, záujem učiť sa nové veci, logické myslenie.

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) už takmer 70 rokov vyrábajú a dodávajú kotle pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
935 28 Tlmače

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lucia Valachová
Tel.: +421366382780
E-mail: poslať životopis
ID: 3806137   Dátum zverejnenia: 8.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ Brutto v závislosti od počtu odpracovaných hodín v mesiaci