Projektový manažér Nákupu

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia a riadenie procesu Nákupu po termínovej a legislatívnej stránke (ako člen projektových tímov za Nákup);
  • stanovovanie stratégie Nákupu pre kľúčové komodity a usmerňovanie činnosti komoditných nákupcov tak, aby bol zabezpečený termínový, legislatívny a finančný súlad medzi požiadavkami projektu a subdodávateľským reťazcom.
  • Práca vyžaduje občasné cestovanie.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100-2000

  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • platené voľné dni nad rámec zákona (deň Energetikov, sťahovanie, pohreb a pod.)
  • flexibilná pracovná doba
  • stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom 0,83€)
  • pracovná doba 8 hodín denne s obedom namiesto 8,5h!
  • fin. odmena pri životnom jubileu, prípadne iných udalostiach
  • rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
  • dodržiavanie výplatného termínu

Ďakujeme za zaslanie Vášho CV, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.12.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment alebo technický smer (viac je dôležitá prax, schopnosti a osobnostné predpoklady, ako študijný odbor)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme človeka s praxou v projektovom tíme ideálne na pozícii projektového manažéra. Požadujeme: samostatnosť, analytické schopnosti, schopnosť robiť rozhodnutia, tímový hráč.

Znalosť viacerých cudzích jazykov je veľmi vítaná, plynulá angličtina je však podmienkou.

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) už takmer 70 rokov vyrábajú a dodávajú kotle pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
935 28 Tlmače

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Lucia Valachová
Tel.: +421366382780
E-mail: poslať životopis
ID: 3802448   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100-2000