850 - 1 200 EUR

Expedítor pre subdodávateľské vzťahy vo veľkých medzinárodných projektoch

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
SES Tlmače (SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s.), Tlmače
Termín nástupu
asap/dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sledovanie plnenia uzatvorených zmlúv so subdodávateľmi a úsekom Výroba, reporting plnenia zmluvných podmienok z uzatvorených zmlúv a kontrola a aktualizácia harmonogramu projektu
Operatívne riadenie plnenia zmluvných vzťahov s dodávateľmi a kontrola plnenia harmonogramu Výrobou SES a subdodávateľmi.
Zodpovednosť za dodržanie harmonogramu, nákladov a kvality dodávok projektu zo strany subdodávateľov.
Pravidelné aktualizovanie harmonogram projektu.
Zabezpečovanie zmluvných protiplnení SES v zmluvách so subdodávateľmi a distribuúcia informácií a dokumentov medzi Subdodávateľmi a SES.
Príprava podkladov pre spracovanie progress reportu pre zákazníka za jeho oblasť.
Zhromažďovanie a príprava podkladov pre reklamačné riadenie.

- pracovná doba 8 hodín denne s obedom namiesto 8,5h!
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- platené voľné dni nad rámec zákona (deň Energetikov, sťahovanie, pohreb a pod.)
- stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom 0,83€)
- fin. odmena pri životnom jubileu, prípadne iných udalostiach
- rôzne iné výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
- dodržiavanie výplatného termínu

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť Incoterms - štandardné dodacie podmienky, analýza rizík.

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) už takmer 70 rokov vyrábajú a dodávajú kotle pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
935 28 Tlmače
ID: 3744316   Dátum zverejnenia: 28.8.2019