Účtovník

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Tlmače
Termín nástupu
asap/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
594

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• viesť evidenciu prijatých a odoslaných faktúr a ich účtovanie v podvojnom účtovníctve
• účtovanie banky, pokladne, interných dokladov
• viesť evidenciu dlhodobého majetku a účtovanie zaradenia, vyradenia a odpisov
• viesť evidenciu materiálových zásob a účtovanie príjmu a výdaja
• zabezpečovať inventarizácu majetku a záväzkov
• pripravovať podklady pre účely auditu ročnej účtovnej závierky

- práca v stabilnej spoločnosti, možnosti vlastného rozvoja
- 37,5 hodinový pracovný týždeň,
- platené voľno v prípade niektorých výnimočných rodinných udalostí,
- stravovanie v priestoroch firmy (výber zo 7 druhov s doplatkom len 0,63€) a rôzne iné na základe Kolektívnej zmluvy

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť účtovných a daňových zákonov
• znalosť IFRS je výhodou
• prax na pozícií účtovníka – výhodou
• aktívny vodič
Pre túto prácu je potrebná:
• Samostatnosť
• Dôslednosť, precíznosť
• Flexibilita

• Slovenské energetické strojárne (SES a.s.) je spoločnosť pôsobiaca v oblasti energetiky s viac ako 70-ročnými skúsenosťami sa venujú dodávkam kotlov, energetických celkov, znižovaniu emisií a dodávkam na kľúč pre elektrárne, teplárne, HRSG a spaľovne na Slovensku, v Česku, Nemecku, Slovinsku, Kube, a ďalších viac ako 50tich štátov po celom svete najmä však v Európe a Južnej Amerike.
• V spoločnosti SES vypracovávame detail design založený na vlastných tepelných, hydrodynamických, pevnostných výpočtoch a modelovaní. U nás nájdete kompletný procesný inžiniering, konštrukciu, projekciu, výrobu, dodávku, montáž, uvedenie do prevádzky, vrátane záručného a pozáručného servisu.
• Od marca 2017 je majoritným akcionárom SES a.s. spoločnosť EP Industries a.s., ktorá patrí medzi najvýznamnejšie priemyselné zoskupenia v Českej republike. Zahŕňa viac ako 40 výkonných spoločností pôsobiacich v segmentoch energetického strojárstva, dopravnej infraštruktúry, automobilového priemyslu, odpadového hospodárstva a strojárstva.
• Viac informácii o spoločnosti: www.ses.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3629300  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 594