Právnik/Právnik senior

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s.

Miesto práce
Továrenská 210, 93528 Tlmače, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie právnych služieb (najmä obchodné právo, pracovné, finančné, atď.);
• zabezpečuje právnu istotu a minimalizovanie rizík v zmluvách pri dojednávaní a realizácii obchodných projektov v SR a zahraničí;
• zúčastňuje sa kontraktačných jednaní s obchodnými partnermi v tuzemsku i zahraničí;
• zastupuje spoločnosť pred orgánmi verejnej správy a samosprávy;
• zabezpečuje tvorbu jednotnej vnútropodnikovej legislatívy.

Práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným pôsobením.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Možnosť ďalšieho vzdelávania (internou a externou formou).
Rozvinutý sociálny program.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo (SR alebo ČR); obchodné právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Schopnosti a zručnosti:
• Komunikačné a vyjednávacie zručnosti
• Proaktívny prístup a samostatnosť
• Zodpovednosť a spoľahlivosť

Požadovaná prax na pozícii/v oblasti:
• Prax v oblasti obchodného práva.
• Prax na pozícii podnikového právnika alebo advokátskeho koncipienta (medzinárodne pôsobenie) výhodou.
• Skúsenosť s FIDIC výhodou.

Počítačové znalosti - používateľ:
Internet (e-mail, www)
Microsoft Office
ASPI

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – pokročilý (vrátane právnickej angličtiny)

SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a. s. (SES a.s.) vyrábajú a dodávajú kotly pre teplárne a elektrárne na spaľovanie uhlia, oleja, plynu a biomasy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie požiadavky ochrany životného prostredia pri dosahovaní vysokej účinnosti a dlhodobej prevádzkyschopnosti. Spoločnosť zabezpečuje komplexný systém služieb v energetike: vývoj, projektovanie, výrobu, montáž a uvedenie do prevádzky.
Ponúka najmodernejšie ekologické technológie, dosahuje vysokú konkurencieschopnosť svojich výrobkov, spolupracuje s renomovanými zahraničnými spoločnosťami, zabezpečuje kompletné obchodné a inžinierske činnosti vrátane financovania a realizácie investičných celkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské energetické strojárne, a.s.
Továrenská 210
93528 Tlmače

Kontakt

Kontaktná osoba: Hana Herchelová
Tel.: 036/638 2781
E-mail: poslať životopis
ID: 3126599   Dátum zverejnenia: 6.12.2017