ICT analytik

Ponúkame ti jedinečnú príležitosť podieľať sa na dostavbe jadrovej elektrárne. Pre projekt MO34 hľadáme ICT analytika so zameraním na zabezpečenie dodávky, správy, údržby, zmien a rozvoja informačných systémov.
Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky
1 150 EUR/mesiac (brutto)*
*Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda 1 150 (absolvent) alebo 1 300 (minimálne 1 rok prax) brutto + mesačná výkonnostná odmena až do výšky 13,1%.

Pracovná náplň

  • Poskytuje podporu softwarových aplikácií využívaných v spoločnosti.
  • Analyzuje užívateľské požiadavky, navrhuje riešenia a analyzuje ich dopady.
  • Pôsobí ako interný ICT konzultant pre ostatné útvary firmy a ICT.
  • V spolupráci s ostatnými útvarmi ICT a dodávateľmi navrhuje architektúru riešení informačných systémov.
  • Pripravuje a riadi projekty menšieho rozsahu, vrátane prípravy a riadenia rozpočtu.
  • Spolupracuje v rámci ICT tímu s cieľom zaistiť súlad systémov s celkovou politikou a štandardami v oblasti IT.

Čo ponúkame

  • Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
  • Vítame inovácie a nové nápady, pričom o profit z nich sa delíme so zamestnancami, ktorí ich prinášajú cez našu Burzu nápadov.
  • Nadštandardná finančná odmena za odporučenie nového kolegu alebo kolegyne cez náš interný odporúčací program.
  • Firemné akcie a teambuildingy pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné „Zimné športové hry“ a „Čisté hory“ alebo celoslovenské akcie „Do práce na bicykli“, „Naše mesto“ a iné.
  • Sme Bike Friendly firma – k dispozícii máš sprchu a chránený priestor na bicykle.
  • Od začiatku budeš kmeňovým zamestnancom - zamestnancov nedelíme na našich a „agentúrnych“.
  • Odchodné pri odchode na dôchodok – nad rámec zákona.
  • Interné súťaže – môžeš vyhrať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
  • Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Ďalšie výhody u nás

  • Sme Bike Friendly firma – k dispozícii máte sprchu a chránený priestor na bicykle.
  • Interné súťaže – môžete vyhrať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
  • Každý deň môžete využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Koho hľadáme

  • Vzdelanie v oblasti Informačných technológií
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Prax minimálne 1 rok výhodou
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa s praxou popri škole v danej oblasti
  • MySQL - pokročilý užívateľ
  • MS Office - pokročilý užívateľ
  • SQL, VBA - pokročilý užívateľ
  • HTML, CSS, PHP, JAVA - výhodou
  • Zodpovednosť
  • Samostatnosť
  • Analytické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam.

Preto, ak ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Túto pozíciu má na starosti

Lucia Vasiľová
Projektový špecialista ĽZ

+421 910 801 632
ID: 4018013  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac