Platená stáž v odbore životné prostredie - Trenčín

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou – na termíne nástupu sa určite dohodneme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si vysokoškolák a chceš si prehĺbiť svoje vedomosti v oblasti životného prostredia? Máme 31 vodných elektrárni, na ktorých musíme zabezpečiť napĺňanie legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva, ovzdušia, manažmentu chemikálií a v oblasti vodného zákona, tak poď k nám na stáž! :-)

Dĺžka stáže u nás je od 6 mesiacov až po 1 rok, s možnosťou následnej ponuky zamestnania – po ukončení štúdia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

6 EUR/hodina

Tvoje výhody u nás

• Svoje úspechy i neúspechy budeš mať vždy s kým konzultovať – aktívny mentoring.
• Flexibilný pracovný čas – vždy sa dá dohodnúť, kedy budeš k nám na stáž chodiť.
• Ak si vyberieš tému diplomovej práce v odbore, ako konzultanti ti pomôžeme aj s tvojou diplomovkou.
• Skúsenosti budeš naberať v jedinečnom prostredí v sektore energetiky. Sme najväčší výrobca elektriny a zároveň najväčší súkromný investor na Slovensku.
• Myslíš ekologicky? Sme EKO! Až 90 % produkcie vyrábame bez emisií skleníkových plynov.

Informácie o výberovom konaní

Oslovila ťa naša ponuka?

Ozvi sa nám čo najskôr! Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o tebe dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Bližšie informácie rada poskytne: Katarína Skovajsová, HR Business Partner.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.12.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme

• Si študent 4. alebo 5. ročníka VŠ so zameraním na životné prostredie?
• Vieš si nájsť čas 2 až 3 dni v týždni?

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Hrnčiariková
Tel.: 032/654 2305, 0912 742305
E-mail: poslať životopis
ID: 3802988   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6 EUR/hodina