Manažér realizácie projektov

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Na termíne nástupu sa určite dohodneme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový, zodpovedný a bavilo by ťa pracovať na investičných projektoch pre elektrárne? Zabezpečovať komplexné realizáciu projektov pre vodné elektrárne a tepelné elektrárne? Staň sa súčasťou tímu realizácie projektov vodných a tepelných elektrární.

Čo ťa u nás čaká:
• Zabezpečenie procesu implementácie investičných a neinvestičných projektov v realizačnej fáze.
• Dohľad a kontrola plnenia zmluvných dojednaní vo fáze implementácie, resp. realizácie projektov.
• Kontrola plnenia zmlúv o dielo so zhotoviteľmi, kontrola výkonu autorského dozoru pre investičné projekty.
• Prevzatie prác od zhotoviteľov.
• Zaraďovanie do majetku až po kontrolu a organizáciu odstraňovania vád a nedorobkov a vybavovanie reklamácií.
• Koordinácia dodávateľov a ostatných účastníkov vo fáze implementácie projektov.
• Spolupráca na procese prípravy investičných a neinvestičných projektov v rámci projektových tímov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1450 eur brutto + ročná výkonnostná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 20 % z ročného platu, po roku 30 % + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce.

Čo ponúkame

• 5 dní platenej dovolenky navyše – vieme, že oddych je dôležitý.
• Flexibilný pracovný čas – dôležité sú výsledky a nie to, či si v práci na siedmu.
• Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na tvoju budúcnosť.
• 7,5 hodinový pracovný úväzok - vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna.
• Príspevok na stravovanie aj počas práceneschopnosti.
• Možnosť využiť lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
• Finančná odmena pri pracovných výročiach - vážime si vernosť a lojalitu.
• Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 50% tvojho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.
• Ak zostaneš náhodou dlhodobo PN, tiež ťa finančne podporíme.

Ďalšie výhody u nás

• Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
• Vítame inovácie a nové nápady, pričom o profit z nich sa delíme so zamestnancami, ktorí ich prinášajú cez našu Burzu nápadov.
• Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy či firemné akcie pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné „Zimné športové hry“, „Najlepšie tímy“ alebo celoslovenské akcie „Do práce na bicykli“, „Naše mesto“ a iné.
• Odchodné pri odchode na dôchodok – nad rámec zákona.
• Interné súťaže – môžeš vyhrať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
• Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Skovajsová, tlf. 0910 674 248.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ – elektrotechnické/strojné/stavebné zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Koho hľadáme

• VŠ II. stupňa – elektrotechnické/strojné/stavebné zameranie (preferujeme elektrotechnické a strojné).
• Minimálne 3 roky odborných skúseností v danej oblasti.
• Miesto výkonu práce – Vodné elektrárne Trenčín a Elektrárne Nováky.
• Orientácia a znalosť technickej dokumentácie.
• Odborná spôsobilosť stavbyvedúci, stavebný dozor – výhodou.
• Znalosť práce v prostredí SAP WISE – výhodou.
• Anglický jazyk – mierne pokročilý výhodou.
• Vodičský preukaz skupiny B.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Hrnčiariková
Tel.: 032/654 2305, 0912 742305
E-mail: poslať životopis
ID: 3799442   Dátum zverejnenia: 30.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1450 eur brutto + ročná výkonnostná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 20 % z ročného platu, po roku 30 % + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce.