Zámočník - VE Orava

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Ústie nad Priehradou, Trstená-Ústie nad priehradou
Termín nástupu
na termíne nástupu sa určite dohodneme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový, manuálne zručný a páčilo by sa ti pracovať na udržiavaní strojno-technologických zariadení vodných elektrární (VE)? Hľadáme novú posilu do VE Orava. Staň sa členom tímu "vodákov".

Čo ťa u nás čaká:
• Výkon opráv a údržby technologických zariadení VE (strojných 60 %, stavebných 30 %, elektrozariadení 10 %).
• Identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach.
• Zaisťovanie strojno-technologických zariadení pred opravou a ich odisťovanie po oprave.
• Výkon obsluhy VE a manipulácií na technologických zariadeniach VE.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 780 eur brutto + mesačná výkonnostná odmena 13,1% + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce.

Čo ponúkame
• 5 dní platenej dovolenky navyše – vieme, že oddych je dôležitý.
• Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na tvoju budúcnosť.
• 7,5 hodinový pracovný úväzok - vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna.
• Príspevok na stravovanie aj počas práceneschopnosti.
• Možnosť využiť lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
• Finančná odmena pri pracovných výročiach - vážime si vernosť a lojalitu.
• Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 50% tvojho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.
• Ak zostaneš náhodou dlhodobo PN, tiež ťa finančne podporíme.

Ďalšie výhody u nás
• Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
• Vítame inovácie a nové nápady, pričom o profit z nich sa delíme so zamestnancami, ktorí ich prinášajú cez našu Burzu nápadov.
• Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy či firemné akcie pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné „Zimné športové hry“, „Najlepšie tímy“ alebo celoslovenské akcie „Do práce na bicykli“, „Naše mesto“ a iné.
• Odchodné pri odchode na dôchodok – nad rámec zákona.
• Interné súťaže – môžeš vyhrať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
• Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého.

Bližšie informácie: Ing. Katarína Skovajsová, tlf. 0910 674 248

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.11.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme

• Pozícia je vhodná aj pre šikovného a zapáleného absolventa USO strojné zameranie.
• Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach.
• Zváračský preukaz a obrábač kovov – výhodou.
• Žeriavnik, viazač - výhodou.
• Dôležitejšie ako prax je pre nás to, či si tímový, samostatný a vieš, čo je to zodpovedný prístup k práci.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Hrnčiariková
Tel.: 032/654 2305, 0912 742305
E-mail: poslať životopis
ID: 3797442   Dátum zverejnenia: 28.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 780 eur brutto + mesačná výkonnostná odmena 13,1% + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec Zákonníka práce.