Špecialista regulačných a trhových záležitostí

Práve sa vytvára jedinečná možnosť byť súčasťou tímu, ktorý dokáže ovplyvniť kam sa bude uberať energetický sektor v SR aj EÚ a tomu prislúchajúce legislatívne prostredie. Máš záujem vytvárať tomu zodpovedajúce aktivity Slovenských elektrární? Baví ťa právo, ekonomika, legislatívne procesy a budovanie dobrých vzťahov je pre teba prirodzené? Ak máš popritom skúsenosť s fungovaním inštitúcií na národnej a európskej úrovni v oblasti energetiky a s tvorbou legislatívneho rámca v tomto smere, hľadáme práve teba :)
Miesto práce
Apollo Business Centre
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP - dohodou
Mzdové podmienky
1 700 EUR/mesiac (brutto)*
*Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1 700 € brutto + plus ročná výkonnostná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 20% z ročného platu.

Pracovná náplň

  • Koordinácia vzťahov na technicko-regulačnej úrovni v oblasti energetiky na úrovni EÚ a na národnej úrovni - Parlament, Ministerstvo hospodárstva, Ministerstvo financií, Ministerstvo životného prostredia, ostatné ministerstvá, Úrad pre reguláciu sieťových odvetví a relevantné inštitúcie a asociácie.
  • Analýza dopadov energetickej a regulačnej legislatívy, stratégií a politík na národnej úrovni a na úrovni EÚ.
  • Definovanie firemnej stratégie a priorít v oblasti regulácie, mapovanie a bezodkladné informovanie manažmentu o regulačných národných ako aj EÚ oblastiach, ktoré môžu mať strategický dopad na spoločnosť.
  • Monitoring legislatívneho a regulačného rámca z pohľadu firemných stratégií a politík vrátane súladu s legislatívnym a regulačným rámcom EÚ a zhodnotenie ich dopadu na spoločnosť.
  • Riadenie vzťahov s orgánmi hospodárskej súťaže.

Čo ponúkame

  • 5 dní platenej dovolenky navyše - vieme, že oddych je dôležitý.
  • Flexibilný pracovný čas – dôležité sú výsledky a nie to, či si v práci na siedmu.
  • Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na tvoju budúcnosť.
  • 7,5 hodinový pracovný úväzok – vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna.
  • Príspevok na stravovanie aj počas práceneschopnosti.
  • Možnosť využiť lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
  • Finančná odmena pri pracovných výročiach - vážime si vernosť a lojalitu.
  • Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 50% tvojho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.)
  • Ak zostaneš náhodou dlhodobo PN, finančne ťa podporíme.

Ďalšie výhody u nás

  • Osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
  • Vítame inovácie a nové nápady, pričom o profit z nich sa delíme so zamestnancami, ktorí ich prinášajú cez našu Burzu nápadov.
  • Firemné akcie a teambuildingy pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné „Zimné športové hry“ a „Čisté hory“ alebo celoslovenské akcie „Do práce na bicykli“, „Naše mesto“ a iné.
  • Sme Bike Friendly firma – k dispozícii máš sprchu a chránený priestor na bicykle.
  • Odchodné pri odchode na dôchodok – nad rámec zákona.
  • Interné súťaže – môžeš vyhrať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
  • Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Koho hľadáme

  • Máš minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii.
  • Anglický jazyk minimálne na úrovni B2.
  • Výhodou je spolupráca s národnými a európskymi energetickými inštitúciami, či organizáciami.
  • Tvoje lobistické a advokátske aktivity sú tiež výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Oslovila ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na tvoj LinkedIn profil. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého. Ak ťa teraz na pohovor nevyberieme, môžeme už čoskoro hľadať pozíciu, ktorá sadne tvojim skúsenostiam a schopnostiam ako ušitá.
Preto, ak ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej budeme vždy pozorne venovať.

Túto pozíciu má na starosti

Anna Futáková
HR Business Partner

+421 910 673 702
ID: 3788733  Dátum zverejnenia: 28.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac