Operátor riadiaceho centra fyzickej ochrany

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si tímový, zodpovedný a dokážeš efektívne zvládať krízové situácie? Chceš pracovať pre stabilnú spoločnosť s jedinečným know-how v oblasti energetiky? Do tímu Fyzickej ochrany hľadáme novú posilu na pozíciu Operátor riadiaceho centra.

Čo ťa u nás čaká:
• Obsluha technických systémov fyzickej ochrany a fyzická ochrana areálu jadrovej elektrárne počas zmeny.
• Obsluha zvereného pracoviska a dodržiavanie režimových opatrení fyzickej ochrany.
• Zabezpečenie chodu technických prostriedkov fyzickej ochrany v súlade s Plánom fyzickej ochrany, prevádzkovými predpismi, limitami a podmienkami fyzickej ochrany.
• Ochrana dôverných informácií pri práci v riadiacom centre podľa zákona o ochrane utajovaných skutočností a zákone o ochrane osobných údajov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1150 eur brutto + mesačná výkonnostná odmena do výšky 13,1% + mzdové zvýhodnenie za prácu v zmenovej prevádzke + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

Čo ponúkame:
• 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona – vieme, že oddych je dôležitý.
• Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na Tvoju budúcnosť.
• Príspevok na stravovanie vo výške 4 eur aj počas práceneschopnosti.
• Lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
• Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 100% tvojho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.)
• Sociálna výpomoc pre rodinného príslušníka pri zložitých životných situáciách.

Ďalšie výhody u nás:
• Zabezpečujeme ďalšiu sociálnu starostlivosť o zamestnancov v zmysle platnej kolektívnej zmluvy.
• Stabilné zamestnanie a jedinečné prostredie v sektore energetiky. Sme najväčší výrobca elektriny a zároveň najväčší súkromný investor na Slovensku.
• Našim zamestnancom neplánujeme viactýždňovú závodnú dovolenku, s kolegami a s nadriadeným sa na dovolenke alebo na lekárovi vždy dohodneš.
• Sme EKO! Až 90% produkcie vyrábame bez emisií skleníkových plynov.
• Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy, interné súťaže a firemné akcie pri každej príležitosti – či už ide o naše vlastné Zimné hry, alebo celoslovenské akcie Do práce na bicykli, Naše mesto a iné.
• Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Oslovila Ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom tvojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého. Ak Ťa teraz na pohovor nevyberieme, môžeme už čoskoro hľadať pozíciu, ktorá sadne Tvojim skúsenostiam a schopnostiam ako ušitá.
Preto, ak Ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne. My sa jej budeme vždy pozorne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame od teba?
• VŠ technického smeru – prvý stupeň.
• Minimálne 2 roky skúseností v oblasti prevádzky a údržby zariadení
• Špecifické zručnosti: znalosť a schopnosť pracovať so systémami elektronických zabezpečovacích systémov, poplachových systémov narušenia, prístupových systémov, priemyselnej televízie, riadiacich výpočtových systémov a počítačových sietí.
• Doporučený kandidát bude musieť absolvovať previerku NBÚ SR pre stupeň utajenia „Dôverné“
• Osobnostné charakteristiky: komunikácia, tímová spolupráca, samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť efektívne riešiť problémy a zvládať krízové situácie
• Ochota pracovať na zmeny

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3760805   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 1150 eur brutto + mesačná výkonnostná odmena do výšky 13,1% + mzdové zvýhodnenie za prácu v zmenovej prevádzke + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.