Technológ chemických režimov

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.01.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• sledovanie a hodnotenie chemických režimov,
• vypracovávanie nápravných opatrení na korekciu chemických režimov,
• optimalizácia chemickej a rádiochemickej kontroly,
• koordinácia činností laboratórií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100 Eur brutto pre uchádzača s praxou základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,

Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, rádiochémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

• vzdelanie: VŠ 1. stupňa technického alebo univerzitného smeru – chémia, rádiochémia,
• požadovaná prax: 3 roky v oblasti chémie, prax v oblasti kontroly a hodnotenia chemických režimov preferovaná,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v prostredí s ionizujúcim žiarením a v prostredí s nebezpečnými chemickými faktormi. Zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Znalosť legislatívy v oblasti chemikálií,
• počítačové znalosti: MS Office, MS Excel – mierne pokročilý užívateľ
• jazykové znalosti: Anglický jazyk - základy
• osobnostné charakteristiky: komunikácia, tímová spolupráca, samostatnosť, analytické myslenie, ochota spolupracovať, dôslednosť, zodpovednosť, zvládanie stresu a krízových situácií,
• ochota pracovať nadčas.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Dálnokyová
Tel.: +42136636363279
E-mail: poslať životopis
ID: 3760742   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur brutto pre uchádzača s praxou základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.