Špecialista radiačnej ochrany (AE Jaslovské Bohunice)

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Do nášho tímu Jadrovej bezpečnosti hľadáme kolegu zodpovedného za dôležitú a zaujímavú oblasť radiačnej ochrany (RO).

Čo bude jeho náplňou práce?

  • uplatnenie legislatívnych požiadaviek a bezpečnostných štandardov, návodov a odporúčaní pre oblasť RO a dohľad nad ich plnením,
  • metodické riadenie v oblasti RO,
  • zmluvné zabezpečenie služieb s externými orgánmi a organizáciami zahrnutými do RO,
  • zabezpečenie styku s dozornými orgánmi v oblasti RO v spolupráci s príslušnými útvarmi na závodoch,
  • príprava a vytvorenie podmienok pre činnosť havarijných komisií,
  • zabezpečovanie povolenia na činnosti vedúce k ožiareniu a činnosti dôležité z hľadiska RO,
  • spolupráca pri stanovení a schvaľovaní oblasti ohrozenia okolia jadrových zariadení a havarijných plánov závodov,
  • zabezpečovanie systému školení a vzdelávacích aktivít, spolupráca na výcviku v oblasti RO,
  • vykonávanie priebežného dohľadu a periodického hodnotenia a analýzy stavu RO,
  • sledovanie vývoja, požiadaviek a trendov na RO doma i v zahraničí, zabezpečovanie prenosu informácií,
  • účasť na prípravách a realizáciách národných a medzinárodných projektov v oblasti RO,
  • spolupráca s RCC moskovským centrom WANO.

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie v jedinečnom prostredí energetiky
  • 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • príspevok na stravovanie aj počas PN
  • VIP ceny elektriny pre Vás i celú rodinu u našej dcérskej spoločnosti
  • zľavy na rekreačné a športové aktivity (karta Multisport)
  • odborný rast, ktorý podporujeme formou vzdelávania a tiež oceňovania najlepších tímov spoločnosti
  • zapájame sa do celoslovenských firemných akcií - Naše mesto, Do práce na bicykli
  • organizujeme aj vlastné firemné akcie - Zimné športové hry, Vianočný anjel, trhy chránených dielní, teambuildingy a iné

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce bude podľa dohody Mochovce alebo Jaslovské Bohunice.

Ak Vás naša ponuka zaujala a zároveň spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis (motivačný list je tiež vítaný).

Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí vyhovujú stanoveným kritériám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti.
ID: 3745633  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 EUR *(brutt) + variabilná zložka mzdy. Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami.