Technik technickej kontroly

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon predpísaných technických a revíznych kontrol zariadení a vyhodnocovanie ich stavu počas celej ich životnosti,
• vyhodnocovanie kontrol, protokolárne zdokumentovanie a príprava stanovísk a návrhov opatrení,
• kontrola kvality použitých materiálov na vybrané a vyhradené zariadenia podľa platnej legislatívy,
• zabezpečenia súladu skúšobných prístrojov s platným metrologickým poriadkom.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 060,- Eur brutto* základná mzda pre kandidáta s minimálne 5 ročnou praxou + mesačná výkonnostná odmena .

stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera.

* Uvedená výška základnej mzdy predstavuje minimálne garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou, ktorá je uvedená vyššie. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s praxou kandidáta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.9.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• počítačové zručnosti: MS Office - užívateľ, SAP,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii - práca v prostredí s ionizujúcim žiarením, práca vo výškach a nad voľnou hĺbkou, práca v stiesnených priestoroch,
• osvedčenia: vyhláška MPSVaR 508/2009 §16, vyhlášky č.430 a 431/2011 Z.z., vodičský preukaz skupiny B,
• ďalšie zručnosti : práca s PC, meradlami, kamerami, používanie meracej techniky,
• osobnostné charakteristiky: komunikácia, tímová spolupráca, samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie a zvládanie stresu,
• ochota pracovať nadčas, podľa potreby výkon prác na lokalitách JE.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Kupčová
Tel.: +421366362131
E-mail: poslať životopis
ID: 3742843   Dátum zverejnenia: 19.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 060,- Eur brutto* základná mzda pre kandidáta s minimálne 5 ročnou praxou + mesačná výkonnostná odmena .