Elektrikár Kráľová (Ref. č.: F0650)

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Kráľová nad Váhom
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prevádzka, kontrola, preventívna a poruchováa údržba elektro zariadenia.
- Zabezpečenie chodu technologického zariadenia elektročasti.
- Výkon opráv a údržby elektro zariadení.
- Identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach.
- Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odisťovanie po oprave.
- Výkon obsluhy VE a manipulácií na technologických zariadeniach VE.
- Vedenie prevádzkových záznamov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

820,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena 13,1 % + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP

- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- príspevok na III. pilier DDS,
- sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
- zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
- iné zaujímavé benefity od externých partnerov

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je obsadzovaná na plný úväzok.

Miesto výkonu práce: VE Kráľová nad Váhom.

Bližšie informácie: Ing. Miroslav Ťažiar, 0910 673 752

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkam, ktoré na pozíciu sú kladené. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.9.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz sk.B
- odborná spôsobilosť na elektrotechnických zariadeniach minimálne § 21 do 1 000V
- zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach,
- osobnostné charakteristiky: zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s. Vodné elektrárne, závod.
Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Skovajsová
Tel.: +421326542282
E-mail: poslať životopis
ID: 3738939   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   820,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena 13,1 % + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP