Mechanik technických prostriedkov FO

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výkon servisných činností a opráv zariadení technických systémov fyzickej ochrany,
• Výkon testovania a preverovania funkčnej schopnosti jednotlivých zariadení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

• vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie - odbor elektrotechnik,
• požadovaná prax: 2 roky,
• jazykové znalosti: anglický jazyk – Elementary A2
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii, odborné elektrotechnické zručnosti,
• počítačové znalosti: MS Office, aplikácie IIS, SAP, FO, PCO,
• osvedčenia: vyhláška MPSVaR 508/2009 Z. z. min. §22 samostatný elektrotechnik, vodičský preukaz skupiny B,
• osobnostné charakteristiky: komunikácia, tímová spolupráca, schopnosť riešiť problémy, schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca,
• ochota pracovať nadčas.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Horváthová
Tel.: +421335972317
E-mail: poslať životopis
ID: 3730651   Dátum zverejnenia: 2.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.