Správca systémov ICT - junior

Miesto práce
AE Mochovce
Pracovný pomer
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť podieľať sa na dostavbe jadrovej elektrárne - pre projekt MO34 hľadáme Správcu ICT systémov - junior, so zameraním na technickú podporu pre interných užívateľov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
  • Analýza a riešenie požiadaviek užívateľov - poskytovanie užívateľskej podpory, navrhovanie možných riešení a analýza ich dopadov;
  • Pôsobenie v roli interného ICT konzultanta pre projekt MO34;
  • Výkon správy a administrácie pridelených systémov a pravidelnej údržby a rozvoja infraštruktúry a konfigurácií;
  • Zodpovednosť za funkčnosť pridelených systémov (testovanie a inštalácia IT systémov);
  • Komunikácia s dodávateľom SW a HW riešenia;
  • Podieľanie sa na tvorbe a vedení systémovej a prevádzkovej dokumentácie;

Čo ponúkame

Čo Vám ponúkame?

  • 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona – vieme, že oddych je dôležitý.
  • Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na Vašu budúcnosť.
  • Príspevok na stravovanie vo výške 4 eurá aj počas práceneschopnosti.
  • Lepšie ceny elektriny pre teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
  • Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky - 1. október (50% priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň).

Ďalšie výhody u nás:

  • Stabilné zamestnanie a jedinečné prostredie v sektore energetiky. Sme najväčší výrobca elektriny a zároveň najväčší súkromný investor na Slovensku.
  • Sme eko! Až 90% produkcie vyrábame bez emisií skleníkových plynov.
  • Odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
  • Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy či firemné akcie pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné Zimné hry, alebo celoslovenské akcie Do práce na bicykli, Naše mesto a iné.
  • Každý deň môžete využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Informácie o výberovom konaní

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na Váš LinkedIn profil. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.
V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého. Ak Vás teraz na pohovor nevyberieme, môžeme už čoskoro hľadať pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam ako ušitá.
Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej budeme vždy pozorne venovať.
ID: 3730354  Dátum zverejnenia: 14.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1220 EUR brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena