Zámočník

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonáva opravárenské a údržbárske práce na strojno-technologickom zariadení,
• vykonáva odstraňovanie zložitých závad, vykonáva kontrolu, pripravuje a zúčastňuje sa výkonu funkčných skúšok,
• vedie pracovnú skupinu pri opravách a údržbe strojno-technologického zariadenia a pri dodávateľských prácach,
• vyhodnocuje spotrebu práce na realizáciu operácie zákazky vrátane vyhodnotenia prestojov spojených s výkonom údržbárskeho zásahu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

880,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
• iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej mzdy predstavuje minimálne garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou, ktorá je uvedená vyššie. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s praxou kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• prax: 4 roky a viac vítaná,
• počítačové zručnosti: základná práca s PC,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii – ionizujúce žiarenie, práca vo výškach, práca s chemikáliami, práca v zmenovej prevádzke (nočná práca),
• osvedčenia a špecifické zručnosti: žeriavnický preukaz výhodou, odborná spôsobilosť na viazanie bremien výhodou, zváračské osvedčenie – výhodou, manuálna a technická zručnosť, čítanie technickej dokumentácie,
• osobnostné charakteristiky: samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, kreatívnosť, schopnosť rozširovania vedomostí, tímová spolupráca.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Horváthová
Tel.: +421335972317
E-mail: poslať životopis
ID: 3718822   Dátum zverejnenia: 23.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   880,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.