Manažér realizácie (elektro a SKR) projektov

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie procesu implementácie investičných a neinvestičných projektov v realizačnej fáze,
• dohľad a kontrola plnenia zmluvných dojednaní vo fáze implementácie, resp. realizácie projektov, kontrola plnenia zmlúv o dielo so zhotoviteľmi, kontrola výkonu autorského dozoru pre investičné projekty, kontrola a organizácia odstraňovania vád a nedorobkov, vybavovanie reklamácií až po prevzatie prác od zhotoviteľov,
• koordinácia dodávateľov a ostatných účastníkov vo fáze implementácie projektov,
• spolupráca na procese prípravy investičných a neinvestičných projektov v rámci projektových tímov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1450,- Eur brutto - minimálne garantovaná zákl. zložka mzdy pre kandidáta so stanovenou praxou v odbore podľa inzercie.*/1050,- Eur brutto - minimálne garantovaná výška zákl. zložky mzdy pre kandidáta bez odbornej praxe s VŠ II. stupňa.*

Naším zamestnancom ponúkame zaujímavý balík benefitov, medzi ktoré patrí:
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na DDS
• flexibilný pracovný čas
• príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
• iné benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou uvedenou v inzercii. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že výberové konanie v našej spoločnosti môže trvať niekoľko týždňov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (SKR)

Počet rokov praxe

7

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• požadovaná prax: v prípade SŠ, VŠ I. stupňa minimálne 7 rokov a viac, v prípade VŠ II. stupňa minimálne 5 rokov, jedna z pozícií je vhodná aj pre absolventa z VŠ II. stupňa,
• počítačové znalosti: MS Office, SAP, Lotus Notes, MS Project, AUTOCAD výhodou,
• jazykové znalosti: anglický jazyk – B1 výhodou,
• špecifické zručnosti/schopnosti/oprávnenia : znalosť stavebného zákona a súvisiacej legislatívy, Oprávnenie SKSI stavebný dozor alebo stavbyvedúci podľa Zák. 138/1992 Z.z. - výhodou, zdravotná a psychická spôsobilosť na výkon práce na danej pracovnej pozícii,
• osobnostné predpoklady : zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, technická zdatnosť, schopnosť samostatného rozhodovania, analytické myslenie, iniciatívnosť, práca v tíme, proaktívny prístup k pracovným povinnostiam, schopnosť riešiť problémy, zvládanie krízových situácií.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice
919 39 Jaslovské Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Bališová
Tel.: +421335972734
E-mail: poslať životopis
ID: 3713091   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1450,- Eur brutto - minimálne garantovaná zákl. zložka mzdy pre kandidáta so stanovenou praxou v odbore podľa inzercie.*/1050,- Eur brutto - minimálne garantovaná výška zákl. zložky mzdy pre kandidáta bez odbornej praxe s VŠ II. stupňa.*