Strojník jadrových zariadení – sekundárny okruh

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha jadrových zariadení na blokoch, kontroly zariadení s cieľom zabezpečiť spoľahlivú, bez havarijnú a ekonomickú prevádzku zariadení v zmysle odbornej spôsobilosti:
• starostlivosť o chod technologického zariadenia - obsluha zariadení, kontrola a drobná údržba,
• výkon kontroly stavu zariadení a nastavenia armatúr.
• identifikácia a špecifikácia závad na zariadení,
• výkon manipulácií na zariadení pri nabiehaní, odstavovaní a prevádzkovaní zariadenia, zaisťovanie / odisťovanie zariadenia do / z opravy a testovanie zariadenia po oprave

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

675,- Eur brutto * pre absolventa/ 850,- Eur brutto* pre kandidáta s minimálne 6 mesačnou praxou + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
• iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta bez odbornej praxe. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie – technické zameranie výhodou,
• požadovaná prax: pracovná pozícia vhodná pre absolventa, prax vítaná,
• počítačové zručnosti: MS Office – užívateľ,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť, ŠVS III. kategória,
• ďalšie zručnosti: komunikačné zručnosti, analytické myslenie,
• osobnostné charakteristiky : dôslednosť, zodpovednosť

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Anna Kupčová
Tel.: +421366362131
E-mail: poslať životopis
ID: 3707924   Dátum zverejnenia: 2.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   675,- Eur brutto * pre absolventa/ 850,- Eur brutto* pre kandidáta s minimálne 6 mesačnou praxou + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.