Operátor sekundárneho okruhu

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie chodu zariadení sekundárneho okruhu,
• riadenie, manipulácia a kontrola chodu sekundárneho okruhu,
• operatívne riadenie činností obslužného personálu,
• dodržiavanie jadrovej bezpečnosti, limít a podmienok pri manipuláciách a zásahoch na zariadení sekundárneho okruhu a za to, že prípadné manipulácie na zariadení sekundárneho okruhu nevyvolajú porušenie JB a LaP.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 153,- Eur brutto* základná mzda pre kandidáta + mesačná výkonnostná odmena.

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
• iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej mzdy predstavuje minimálne garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou, ktorá je uvedená vyššie. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s praxou kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojnícke, jadrová energetika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie: vysokoškolské vzdelanie, technického smeru (elektrotechnické respektíve strojárske optimálne so zameraním na energetiku,
• počítačové zručnosti: MS Office,
• ďalšie spôsobilosti: zdravotná a psychická spôsobilosť,
• osobnostné charakteristiky: komunikačné zručnosti, tímová spolupráca, analytické myslenie, inžiniersky úsudok, dôslednosť, zodpovednosť,
• ochota a schopnosť samo vzdelávania, resp. vzdelávania sa.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava
ID: 3687421   Dátum zverejnenia: 5.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 153,- Eur brutto* základná mzda pre kandidáta + mesačná výkonnostná odmena.