Elektrikár ENO (Ref. č.: D0140)

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Zemianske Kostoľany
Termín nástupu
01.07.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon kontroly elektro zariadenia. Odstraňovanie vzniknutých závad na zariadeniach elektro, zaisťovanie zariadenia do opravy a po oprave kontrola jeho funkčnosti.
- Starostlivosť o chod technologického zariadenia elektročasti.
- Starostlivosť o všetky druhy technologických celkov elektro zariadení.
- Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou, odisťovanie po oprave, identifikácia a špecifikácia príčin závad na opravovaných zariadeniach.
- Vedenie prevádzkových záznamov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

820,- EUR brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP

- stabilné zamestnanie a odborný rast
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na DDS
- zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie:
Ing.Pavol Belan tlf. 0910 673 225

Pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú na zastupovanie zamestnanca počas dlhodobej práceneschopnosti.

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkam, ktoré na pozíciu sú kladené. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť na elektrotechnických zariadeniach minimálne § 23 ( § 23 nad 1 000V výhodou)
- vodičský preukaz sk. B
- zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s. Vodné elektrárne, závod.
Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Skovajsová
Tel.: +421326542282
E-mail: poslať životopis
ID: 3668395   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   820,- EUR brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP