Špecialista palivového cyklu

Miesto práce
Mlynské nivy
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.07.2019
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Do nášho tímu palivového cyklu hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude najmä:
  • navrhovanie, pripomienkovanie a realizácia stratégie prednej časti palivového cyklu,
  • tvorba metodiky, koncepcie a spoločnej QA dokumentácie v oblasti jadrového palivového cyklu,
  • príprava a realizácia technického zabezpečenia dodávok čerstvého jadrového paliva (ČJP) a jednotlivých etáp prednej časti palivového cyklu. Spolupráca s JE pri riešení problémov prednej časti palivového cyklu a využívania paliva,
  • navrhovanie, pripomienkovanie a realizácia zmien a úprav technickej dokumentácie ku zmluvám na jadrové palivo; Technická podpora pri zabezpečení licencovania jadrového paliva a organizačná a administratívna podporu pri zabezpečovaní transportov čerstvého jadrového paliva,
  • stanovovanie cien za jadrové palivo podľa trhových indikátorov,
  • navrhovanie, pripomienkovanie a realizácia spolupráce s kontrolnou firmou vo výrobnom závode na návrhoch opatrení na riešenie problémov kvality pri výrobe ČJP, prípravu a realizáciu analýz a vyhodnocovania kvality dodávaného ČJP na základe správ kontrolnej firmy,
  • kontrola zabezpečovania výroby jadrového paliva vo výrobnom závode a plnenie úloh súvisiacich s prednou časťou PC,
  • metodické riadenie kontrolnej firmy pri posudzovaní a schvaľovaní zmien vo výrobe a zmien v dokumentácii výrobného závodu.

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie a odborný rast
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity (karta Multisport)

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, dovoľujeme si informovať, že na výberový pohovor budeme pozývať iba tých, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 3667784  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 EUR *(brutt) Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami