Manažér prípravy personálu

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.05.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a riadenie aktivít odborného útvaru Príprava personálu v rozsahu hlavných činností útvaru :
o Plánovanie vzdelávacích aktivít v oblasti odbornej prípravy personálu JE a dodávateľov JE v spolupráci s odbornými útvarmi závodu. Vytváranie a posudzovanie harmonogramov odbornej prípravy.
o Sledovanie vecného a finančného plnenia plánov vzdelávacích aktivít.
o Vytváranie a udržiavanie programov prípravy a výcvikových prostriedkov personálu JE. Identifikovanie a odstraňovanie slabých miest v oblasti prípravy personálu JE a dodávateľov JE.
o Zabezpečovanie odbornej prípravy personálu JE v oblasti teoretickej, praktickej a simulátorovej, vrátane odbornej prípravy dodávateľov JE.
o Vyhodnocovanie efektívnosti procesu odbornej prípravy, navrhovanie a implementovanie náprav na základe zistených problémov v príprave zamestnancov.
o Zabezpečovanie a udržiavanie odbornej spôsobilosti lektorov/inštruktorov na výkon odbornej teoretickej a praktickej prípravy personálu JE.
o Spolupráca s centralizovanými útvarmi Príprava personálu, Rozvoj ĽZ a ostatnými odbornými útvarmi v oblasti odbornej prípravy zamestnancov a participácia na aktivitách v oblasti stratégie odbornej/profesijnej prípravy, plánovania a kontrolingu nákladov na vzdelávanie, nástupníctva.
o Spolupráca s externými vzdelávacími organizáciami poskytujúcimi odbornú prípravu personálu JE.

• Koordinácia a riadenie aktivít odborného útvaru Simulátorový výcvik v rozsahu hlavných činností útvaru:
o Spracovávanie výcvikovej dokumentácie pre simulátorový výcvik – scenáre, programy, plány a harmonogramy.
o Realizovanie výcvikov OTP BD a KF na simulátore.
o Organizovanie a realizovanie skúšok OTP BD a KF na simulátore.
o Získavanie a udržiavanie odbornej spôsobilosti lektorov simulátorového výcviku.
o Pripravovanie programov pre validáciu prevádzkových predpisov, havarijných predpisov a ďalších prevádzkových analýz na simulátore.
o Vykonávanie pravidelných overovacích, funkčných testov simulátora.
o Dáva podnety na úpravu RPS (Reprezentatívny plnorozsahový simulátor), aby bol v zhode s referenčným blokom.
o Analyzovanie prevádzkových udalostí na simulátore.
o Vedenie a archivovanie dokumentácie o simulátorovom výcviku.
o Riadenie a realizovanie činností pre zariadenie elektro-simulátora SWING.
o Riadenie a realizovanie činností pre zariadenie simulátora Zavážacieho stroja.
o Zabezpečovať udržiavanie simulátora zavážacieho stroja a elektro-simulátora SWING v zhode s referenčnými zariadeniami.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2650,- Eur brutto* základná mzda

• stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
• príspevok na III. pilier DDS,
• sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
• zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
• iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej mzdy predstavuje minimálne garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou, ktorá je uvedená vyššie. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s praxou kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

7

Interpersonálne zručnosti, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, pozitívny prístup v rámci vedenia a motivácie svojho tímu, znalosť problematiky odborného vzdelávania a prípravy zamestnancov, koncepčné myslenie, všeobecný technický prehľad, záujem o oblasť energetiky, leadership, efektívne rozhodovanie, strategické myslenie, time management

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Jaslovské Bohunice
919 39 Jaslovské Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Bališová
Tel.: +421335972734
E-mail: poslať životopis
ID: 3644711   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2650,- Eur brutto* základná mzda