Manažér/ka prípravy personálu

Slovenské elektrárne, a.s.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
Dohodou – na termíne nástupu sa určite dohodneme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prostredie, kde nebudú vaše nápady a vylepšenia zvrhnuté zo stola? Priestor, kde môžete využiť všetky svoje líderske a komunikačné zručnosti? Ak zároveň viete, ako správne motivovať svoj tím a dobre sa orientujete v problematike odborného vzdelávania, hľadáme práve Vás!

Čo Vás u nás čaká?

• Koordinácia, motivácia a riadenie oddelenia - cca 10 ľudí (lektori, inštuktori, špecialisti).
• Plánovanie vzdelávacích aktivít v oblasti odbornej prípravy personálu jadrovej elektrárne.
• Sledovanie finančného plnenia plánov vzdelávacích aktivít.
• Vytváranie a udržiavanie programov prípravy a výcvikových aktivít personálu elektrárne.
• Vyhodnocovanie efektívnosti odbornej prípravy, navrhovanie a implementovanie nápravných opatrení.
• Participácia na aktivitách v oblasti stratégie odbornej a profesijnej prípravy a s tým súvisiaca spolupráca s ostatnými útvarmi.
• Spolupráca s externými vzdelávacími organizáciami poskytujúcimi odbornú prípravu personálu elektrární.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda závisí od vašich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 2650 eur brutto + ročná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 40% ročnej mzdy

Čo ponúkame?

• 5 dní platenej dovolenky navyše – vieme, že oddych je dôležitý.
• Flexibilný pracovný čas – dôležité sú výsledky a nie to, či ste v práci na siedmu.
• Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na vašu budúcnosť.
• Pracovnú dobu len 7,5 hodiny (pracovný týždeň u nás nemá 40 ale 37, 5 hodiny – naši zamestnanci tak majú o 16 dní v roku viac voľna).
• Príspevok na stravovanie vo výške 4 eura aj počas práceneschopnosti.
• Lepšie ceny elektriny pre vás i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.
• Mzdové zvýhodnenie za prácu na Deň energetiky (1. október) – 50% z vášho priemerného hodinového zárobku za každú odpracovanú hodinu v tento deň.)

Ďalšie výhody u nás:

• Stabilné zamestnanie a jedinečné prostredie v sektore energetiky. Sme najväčší výrobca elektriny a zároveň najväčší súkromný investor na Slovensku.
• Možnosť cestovať v rámci partnerských návštev do iných elektrárni po Európe.
• Sociálna výpomoc pre rodinného príslušníka pri zložitých životných situáciách.
• Osobný rozvoj a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
• Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy či firemné akcie pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné „Zimné hry“ či „Najlepšie tímy“ alebo celoslovenské akcie „Do práce na bicykli“, „Naše mesto“ a iné.
• Sme EKO! Až 90% produkcie vyrábame bez emisií skleníkových plynov.
• Sme Bike Friendly firma – sprcha a chránený priestor na bicykle priamo v areáli.
• Interné súťaže – môžnosť povyhrávať batohy, tričká a iné firemné darčeky.
• Každý deň môžete využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého.
Ak Vás teraz na pohovor nevyberieme, môžeme už čoskoro hľadať pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam ako ušitá.
Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej budeme vždy pozorne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, psychológia, manažment, kvalita a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo očakávame?

• Nebojíte sa prinášať nápady na procesné vylepšenia, zhodnotenie efektivity činností, nastavenia procesov.
• Dokážete dobre spolupracovať s viacerými typmi osobností (technickí manažéri, kolegovia z HR a pod.).
• Vzťah k energetike - ak nie, vytvoríte si ho :-)
• Ste silný komunikátor, ktorý dokáže motivovať aj technické typy osobností.
• Skúsenosti s e-learningom, legislatívnymi kurzami - výhodou.
• Nebojíte sa hovoriť po anglicky - výhodou.
• Máte výborné komunikačné a prezentačné zručnosti a znalosť problematiky odborného vzdelávania a prípravy zamestnancov.

Sme najväčší výrobca elektriny na Slovensku a jeden z najväčších v strednej Európe. Máme dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne. Ako najväčší súkromný investor na Slovensku ponúkame stabilné zamestnanie a takmer 80-ročné skúsenosti v energetike. Sme EKO, lebo až 90% elektriny vyrábame bez emisií skleníkových plynov, čím výrazne prispievame v boji proti klimatickým zmenám.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Iveta Horváthová
Tel.: +421335972317
E-mail: poslať životopis
ID: 3643290   Dátum zverejnenia: 23.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda závisí od vašich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje 2650 eur brutto + ročná odmena na základe splnenia kľúčových indikátorov výkonu až do výšky 40% ročnej mzdy