Špecialista IFRS - reporting (od 1800 Eur brutto)

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP – na termíne nástupu sa určite dohodneme
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Máš prax s komplexným prehľadom v slovenskej účtovnej legislatíve a v medzinárodných účtovných štandardoch? Si analytický typ, ktorý dokáže vidieť súvislosti a nebojíš sa ani učiť nové vecí? V Slovenských elektrárňach hľadáme možno práve Teba! :-)

Čo Ťa u nás čaká?

  • Monitorovanie zmien v legislatíve a medzinárodných účtovných štandardoch.
  • Príprava metodických postupov, účtovných stanovísk a konzultácií z oblasti účtovníctva (IFRS/IAS a slovenské účtovné postupy) pre interných zákazníkov.
  • Analýza špecifických transakcií spoločnosti a príprava stanovísk.
  • Posudzovanie vplyvu zmien v legislatíve na vplyv v účtovníctve spoločnosti.
  • Príprava finančných výkazov a reportov internej potreby ako aj pre externé subjekty.
  • Účasť na zostavovaní účtovných závierok (Financial Statements) v súlade s IFRS.
  • Zúčastňovanie sa na reportingovej aktivite a príprave účtovnej závierky.
  • Príprava finančných reportov v súlade s medzinárodnými účtovnými štandardami.
  • Pripomienkovanie zmlúv z účtovaného hľadiska.

Čo ponúkame

Čo Ti ponúkame?

  • Pracovnú dobu len 7,5 hodiny (naši zamestnanci tak majú o 16 dní v roku viac voľna).
  • 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona – vieme, že work-life balance je dôležitý.
  • Flexibilný pracovný čas – dôležité sú výsledky a nie to, či si v práci na siedmu.
  • Príspevok na III. pilier DDS – myslíme na Tvoju budúcnosť.
  • Príspevok na stravovanie vo výške 3,70 eur aj počas práceneschopnosti.
  • Lepšie ceny elektriny pre Teba i celú rodinu, so zvýhodnenou sadzbou u nášho zmluvného partnera.

Ďalšie výhody u nás:

  • Stabilné zamestnanie a jedinečné prostredie v sektore energetiky. Sme najväčší výrobca elektriny a zároveň najväčší súkromný investor na Slovensku.
  • Od roku 2011 sme ACCA Approved Employer.
  • Sme eko! Až 90% produkcie vyrábame bez emisií skleníkových plynov.
  • Odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy.
  • Oceňovanie najlepších tímov, teambuildingy či firemné akcie pri každej príležitosti – či ide o naše vlastné Zimné hry, alebo celoslovenské akcie Do práce na bicykli, Naše mesto a iné.
  • Sme Bike Friendly firma – sprcha a chránený priestor na bicykle priamo v budove.
  • Každý deň môžeš využívať aj Multisport kartu a iné zaujímavé výhody od externých partnerov.

... A v neposlednom rade spoločné obedy a super tím :-)

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Ťa naša ponuka? Daj nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na Tvoj LinkedIn profil. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa dozvieme čo najviac.

V Slovenských elektrárňach si vážime každú jednu reakciu na naše pracovné ponuky a preto budeme minimálne e-mailom o výsledku výberového konania kontaktovať každého. Ak Ťa teraz na pohovor nevyberieme, môžeme už čoskoro hľadať pozíciu, ktorá sadne Tvojim skúsenostiam a schopnostiam ako ušitá.
Preto, ak Ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne. My sa jej budeme vždy pozorne venovať.
ID: 3580941  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupná mzda závisí od Tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. Minimálna nástupná mzda predstavuje: 1800 EUR (brutto) + variabilná žložka až do výšky 20% ročnej mzdy