Technik operatívnej inžinierskej podpory - simulátor

Miesto práce
AE Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti, spoľahlivosti a pohotovosti zariadení v rámci preventívnej, korektívnej údržby a modifikácií v zmysle odbornej spôsobilosti.
  • Analyzovanie príčin porúch, zlyhaní, odchýlok a nezhôd a ich nápravu v rámci korektívnej údržby zariadení.
  • Technická podpora pri identifikácii, sledovaní stavu systémov a komponentov.
  • Vedenie príslušnej prevádzkovej dokumentácie.
  • Programovanie modelu simulátora EMO12 a MO34

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
  • príspevok na III. pilier DDS,
  • sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
  • zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
  • iné zaujímavé benefity od externých partnerov

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na kontaktnú osobu.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 3579597  Dátum zverejnenia: 16.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 Eur + variabilná zložka mzdy