Elektrikár - prevádzkový bloku JE (Ref. č.: A1183.00202)

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
950 Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky elektročastí technologického zariadenia v zmysle odbornej spôsobilosti,
- starostlivosť o chod technologického zariadenia elektročasti,
- identifikácia a špecifikácia závad a príčin závad na opravovaných zariadeniach,
- zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odisťovanie po oprave.

- stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- príspevok na III. pilier DDS,
- sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
- zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
- iné zaujímavé benefity od externých partnerov

* Uvedená výška základnej zložky mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na uvedenú pracovnú pozíciu pre kandidáta s odbornou praxou minimálne 5 rokov. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami kandidáta.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

5

• zdravotná a psychická spôsobilosť pre výkon práce v uvedenej pracovnej pozícii,
• odborná spôsobilosť pre prácu vo výškach a nad voľnou hĺbkou,
• Vyhláška MPSVaR 508/2009 § 22,
• používanie meracej techniky, čítanie elektro schém,
• komunikácia, spolupráca, zodpovednosť, samostatnosť.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Atómové elektrárne Bohunice
919 31 Jaslovske Bohunice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Bališová
Tel.: +421335972734
E-mail: poslať životopis
ID: 3554209   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP.