Elektrikár MAD (Ref. č.: F01FB.00209)

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka, kontrola, preventívna a poruchova údržba elektro zariadenia.
Zabezpečenie chodu technologického zariadenia elektročasti.
Identifikácia a špecifikácia príčin závad na prevádzkovaných a opravovaných zariadeniach.
Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a odisťovanie po oprave.
Výkon obsluhy VE a manipulácií na technologických zariadeniach VE.
Vedenie prevádzkových záznamov.

- stabilné zamestnanie a odborný rast
- variabilné odmeňovanie v závislosti od hodnotenia nastavených ukazovateľov
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na DDS
- zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú 1 roka s možnosťou ďalšieho predĺženia pracovného pomeru.

Bližšie informácie:
Ing.Roman Ploček, tlf 0910 674 216

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkam, ktoré na pozíciu sú kladené. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná spôsobilosť na elektrotechnických zariadeniach minimálne § 22 do 1 000V,
- vodičský preukaz sk. B,
- zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s. Vodné elektrárne, závod.
Soblahovská 2
911 69 Trenčín
ID: 3535090   Dátum zverejnenia: 9.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP