Zámočník MAD (Ref. č.: F0324 MAD)

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výkon opravárenských a údržbárskych prác na strojno-technologickom zariadení
- Zabezpečenie celistvosti a funkčnosti všetkých druhov technologických celkov strojných zariadení
- Identifikácia a špecifikácia príčin závad na opravovaných zariadeniach
- Zaisťovanie strojno-technologických zariadení pred opravou a ich odisťovanie po oprave
- Výkon obsluhy VE a manipulácií na technologických zariadeniach VE
- Vedenie prevádzkových záznamov

- stabilné zamestnanie a ďalší odborný rast,
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona,
- príspevok na III. pilier DDS,
- sociálna starostlivosť o zamestnancov podľa platnej kolektívnej zmluvy,
- zvýhodnená sadzba na odber elektrickej energie u nášho zmluvného partnera,
- iné zaujímavé benefity od externých partnerov

Pracovná pozícia je obsadzovaná na plný úväzok, na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.
Vyžaduje sa minimálne 6-mesačná prax v danej problematike.

Miesto výkonu práce: VE Madunice

Bližšie informácie: Ing. Ladislav Zaukolec, 0910 674 156

Ďakujeme všetkým záujemcom o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkam, ktoré na pozíciu sú kladené. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.11.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- vodičský preukaz sk.B
- zdravotná spôsobilosť pre prácu vo výškach,
- osobnostné charakteristiky: zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce.

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s. Vodné elektrárne, závod.
Soblahovská 2
911 69 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Skovajsová
Tel.: +421326542282
E-mail: poslať životopis
ID: 3522621   Dátum zverejnenia: 23.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750,- Eur brutto* základná mzda + mesačná výkonnostná odmena + ďalšie mzdové zvýhodnenia nad rámec ZP