Špecialista financovania

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
- dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1450 EUR (brutto)* Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na túto pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl. zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a znalosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia úverových zmlúv
- správa úverového portfólia v informačných systémoch
- účtovanie pohybov súvisiacich s úvermi (výpočet amortizovaných nákladov a dohadných položiek)
- zabezpečenie platieb úrokov z úverov
- komunikuje s bankami (aj zahraničnými) v oblasti úverov
- pripravuje kvalifikované analýzy a podklady
- pripravuje pravidelný reporting

- stabilné zamestnanie a odborný rast
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na DDS
- flexibilný pracovný čas
- zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity

Dovoľujeme si Vás informovať, že budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa – ekonomické
- minimálne 3 ročné skúsenosti vo finančnej oblasti
- skúsenosti v oblasti treasury sú vítané
- znalosť finančného a bankového trhu výhodou
- znalosť podvojného účtovníctva výhodou
- užívateľská úroveň používania MS Office, SAP
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- dobré numerické zručnosti a zmysel pre analytickú prácu

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Kotyrová
E-mail: poslať životopis
ID: 3491770   Dátum zverejnenia: 12.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1450 EUR (brutto)* Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na túto pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl. zložky mzdy bude upravená v súlade s vašou odbornou praxou a znalosťami