Špecialista aktualizácie projektu

Miesto práce
Mochovce Nuclear Power Plant, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
- dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 EUR * (brutto) Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu s uvedenou dĺžkou praxe. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva inžiniersku činnosť pri výkone internej aktualizácie projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom.
- riadi určené aktualizácie projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom, vrátane koordinácie interných a externých zložiek zainteresovaných na aktualizácii a kontroluje plnenie zmluvných požiadaviek.
- koordinuje zabezpečenie aktuálnych podkladov ako protiplnenie na aktualizáciu projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom externou organizáciou
- pripravuje podklady na ocenenie (finančné a technické) spracovania aktualizácií u externých dodávateľov
- zabezpečuje verifikáciu dokumentácie projektov zmien pre potreby aktualizácie projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom v spolupráci so správcom.
- realizuje aktualizáciu projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom s využitím vhodných grafických programov v súlade s legislatívou a normami platnými v čase zapracovania zmeny.
- zabezpečuje prípravu plánov spracovania aktualizácie projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom.
- zabezpečuje vypracovanie protokolu o aktualizácii projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom.
- stanovuje podmienky pre elektronické spracovanie projektovej dokumentácie dotknutej zmenovým procesom.

- stabilné zamestnanie a odborný rast
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na DDS
- flexibilný pracovný čas
- zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie technického smeru (technika/elektrotechnika)
- minimálne 5 ročné skúsenosti na podobnej pozícií
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- počítačové znalosti: AutoCAD, RasterDesign, WiseImage, MS Office – pokročilý, DATD.NET, Adobe Acrobat – pokročilý
- odborná príprava v zmysle atomóveho zákona - ŠVS II. kategória
- skúsenosti s projektovaním, znalosť členenia a značenia zariadení a systémov JE, znalosť projektu JE, znalosť zákonov, vyhlášok a noriem pre projektovanie JE v časti elektro
- zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka, tímová kooperácia

Slovenské elektrárne sú najväčším výrobcom elektriny na Slovensku a jedným z najväčších v strednej Európe. Prevádzkujú dve jadrové, 31 vodných, dve uhoľné a dve fotovoltické elektrárne s inštalovaným výkonom 4 081 MWe. Spoločnosť vyrába 90 % elektriny bez emisií skleníkových plynov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenské elektrárne, a.s.
Mlynské nivy 47, Apollo Business Center II.
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Staníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3463214   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 EUR * (brutto) Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu s uvedenou dĺžkou praxe. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami